Mania Dziergania

Mania Dziergania

Lato, wakacje, wyjazdy za miasto, spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. To tak właśnie kojarzy mi się moje dzieciństwo. Wtedy było inaczej…Mam wrażenie , że czas stał w miejscu. Dzisiaj każdy biegnie za czymś…jedni za pracą, drudzy za pieniędzmi, inni za miłością a ja za swoją pasją. Za marzeniami, które właśnie teraz od jakiegoś już czasu pomalutku realizuję. Mania dziergania to wspaniała mama i kobieta która podobnie jak ja spełnia się poprzez samorealizację. W dzisiejszej modowej odsłonie pokaże Wam namiastkę tego co potrafi zrobić na szydełku. 

Dokładnie wczoraj udało nam się uciec z miasta i spędzić dzień na świeżym powietrzu. Otoczenie pól i łąk spowodowało, że totalnie zapomnieliśmy o bożym świecie. Zbierałyśmy z Gabrielą kwiaty oraz podziwiałyśmy kolory łąki.  W takiej właśnie scenerii przygotowałam dla Was zdjęcia Gabrysi dumnie prezentującej piękną dzierganą opaskę do włosów którą Mania Dziergania przygotowała na jej specjalne życzenie.

Opaska jest bardzo uniwersalna. Pasuje do wielu stylizacji. Jest bardzo lekka i delikatna przez co  dziecko nie ma oporów do jej zakładania. Mania Dziergania wykonuje je na specjalne zamówienie co stwarza nam możliwość łączenia wielu kolorów. Wszystkie zamówienia są traktowane bardzo indywidualnie, więc jeśli tylko wyobraźnia podpowiada Wam ciekawe pomysły Mania Dziergania z pewnością je zrealizuje. Zajrzyjcie koniecznie na ich facebookowy profil. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. A u nas na blogu już niebawem kolejny wspólny projekt. Będzie się działo.

Bądźcie z nami !

Mania Dziergania

Mania Dziergania

Mania Dziergania

Mania Dziergania

Mania Dziergania

Mania Dziergania

Mania Dziergania

Mania Dziergania

Mania Dziergania

Opaska do włosów : Mania Dziergania 

Sukienka : Mothercare

by Magda Korzeniowska

 

 2 thoughts on “Mania Dziergania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *