Warto pokolorować swój świat…

Warto pokolorować swój świat…

Kolory bez wątpienia mają wielkie znaczenie w życiu człowieka. Wpływają na nasze samopoczucie, oddziaływują na psychikę oraz wyrażają naszą osobowość.  Towarzyszą nam na każdym kroku w codziennym życiu i bardzo często to właśnie nad kolorem najczęściej się zastanawiamy podejmując jakąś decyzję. Istnieje też coś takiego jak symbolika i znaczenie barw, którą każdy człowiek może zastosować w swoim życiu. Przede wszystkim należy pamiętać, że każdy posiada swoje indywidualne preferencje i upodobania. Każda osoba ma swoje ulubione barwy i warto zastanowić się, który kolor jest mu szczególnie bliski, a który niekoniecznie. Niezależnie od tego co nam w duszy gra warto pokolorować swój świat… , swoje otoczenie czy mieszkanie. 

Jako, że jest to mój pierwszy wnętrzarski wpis, chciałam abyście poznali moją osobowość, moje inspiracje oraz wybory, których dokonałam urządzając mieszkanie. Dziś chcę Wam zdradzić namiastkę tego co będzie się kryło pod hasłem : wnętrzaZanim zobaczycie nasze inspiracje oraz gotowe stylizacje, pragnę pokazać Wam barwy jakimi będziemy się otaczać każdego dnia. Oboje z mężem zgodnie uważamy, że wybór koloru ścian to chyba jedna z najważniejszych decyzji, która powinna być dobrze przemyślana i rozważona.

Warto pokolorować swój świat...

Pomimo tego, iż na polskim rynku mamy do wyboru cały wachlarz firm i marek, specjalizujących się w produkowaniu farb, my od samego początku byliśmy zdecydowani na Beckersa. 

Dlaczego BECKERS?  Ponieważ farby Beckers to wysoka jakość i trwałość. Stworzone są na bazie ekologicznych, certyfikowanych receptur i są bezpieczne dla dzieci i alergików. No ale Beckers to przede wszystkim kolor i jego potencjał.

Warto pokolorować swój świat...

Nie chcę Wam od razu wszystkiego zdradzać, ale jedno mogę Wam powiedzieć : nasze nowe mieszkanie, z pewnością nie będzie katalogowe, ale będzie naszym odzwierciedleniem, będzie takie o jakim marzyliśmy i takie w którym dobrze czuć się będziemy. A dzięki kolorom, na które się zdecydowaliśmy będzie ciepłe, przytulne i spokojne. Mamy niewielką przestrzeń do zaadoptowania, ale pomimo tego jest to spore wyzwanie. Myślę, że życie na małej powierzchni zmusza do bycia bardziej kreatywnym, a my zawsze lubimy wypróbowywać nowe pomysły. I tu z pomocą przychodzą farby Beckers, które pozwalają nam na pełną swobodę w tworzeniu oraz usprawniają realizację projektów. Jak zapewne wiecie, Beckers to nie tylko farby do ścian i sufitów, ale również moje ulubione emalie do drewna i metalu, dzięki którym w szybki sposób można odświeżyć stary mebel (niebawem pojawią się wpisy DIY z użyciem farb z serii Beckers Designer Universal).

Do malowania ścian i sufitów wybraliśmy serię wodorozcieńczalnych farb Beckers Designer Colour. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie tylko z jej jakości oraz wydajności, ale przede wszystkim z dostępnych kolorów. Farbą maluje się w prosty sposób. Nie rozciera się, nie waży, nie rozmazuje i nie spływa. Jestem przekonana, że każdy z Was bez większego problemu poradzi sobie z jej aplikacją. W naszym mieszkaniu znajdziecie kolory takie jak : sailboat, silver pearl, light grey oraz white.

Warto pokolorować swój świat...

Naturalność, lekkość, przestronność – to istotne elementy stylu skandynawskiego który uwielbiamy. Postawiliśmy na subtelną i harmonijną pastelową kolorystykę – rozbielone róże, błękity  oraz szarości. Starannie dobrane dodatki ciekawie urozmaicą całą naszą aranżację, ale o tym przekonacie się w kolejnym wpisie.

 

“Nasze życie jest tutaj. Każdy dzień zaczyna się od radosnych uczuć i kończy spokojem. To przestrzeń zjednoczona kolorem i rodziną: szczęśliwa, naturalna, czysta”

 

 

by Magda KorzeniowskaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *